Młodzicy starsi: Skromnie po zaciętym meczu

Młodzicy starsi SKS-u podtrzymują dobrą passę. W drugiej kolejce pokonali GSP Sątopy 1:0.

Mecz od pierwszej minuty był bardzo wyrównany. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis. Dopiero po zmianie stron Unitom udało się strzelić jedynego gola w tym spotkaniu. Autorem trafienia został Aleksander Głowacki, który popisał się pięknym uderzeniem w okienko bramki gości.

Warto podkreślić, że podopieczni Krzysztofa Stępińskiego mieli zdecydowanie więcej sytuacji, ale brak skuteczności spowodował, że wykorzystali tylko jedną z nich. Jest to drugie zwycięstwo z rzędu piłkarzy „Dumy Swarzędza” z rocznika 2005. Więcej o poprzedniej batalii można przeczytać TUTAJ.

GSP Sątopy – Unia Swarzędz 0:1

Bramka: Aleksander Głowacki.

Unia Swarzędz 2005 (II liga okręgowa D1 Młodzik) po 2. kolejce: 2. miejsce w tabeli; 2 mecze, 6 punktów, 2 zwycięstwa, 0 remisów, 0 porażek, bilans bramek – 7:1.