SZTAB SZKOLENIOWY

Sławomir Suchomski

pierwszy trener

54-latek jest nie tylko cenionym szkoleniowcem, ale również byłym piłkarzem z bogatą przeszłością. Grał jako napastnik w takich klubach jak Olimpia Poznań, Lech Poznań czy Widzew Łódź. W sumie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce Sławomir Suchomski wystąpił w 271 spotkaniach, w których zdobył 64 bramki.

Po zakończeniu zawodniczej kariery pozostał przy futbolu jako szkoleniowiec. Rozpoczął tę przygodę w Chojnicach, gdzie wyprowadził tamtejszą Chojniczankę z V do II ligi. Później pracował m.in. w II-ligowym Turze Turek oraz również II-ligowym Lechu Rypin. Ostatnio natomiast trenował piłkarzy III-ligowego Górnika Konin.

 

Mariusz Białkowski

kierownik

Przygodę z Unią rozpoczął mając kilkanaście lat. Grał we wszystkich grupach wiekowych, od trampkarza do seniora. Występował w III-ligowej Unii, a także w Piaście Kobylnica. W przeszłości prowadził w Unii drużyny młodzieżowe, był również asystentem pierwszego trenera w zespole seniorów, a także wiceprezesem klubu. Obecnie jest kierownikiem pierwszej drużyny oraz sekretarzem zarządu.

 

Dawid Kunysz

fizjoterapeuta

 

Marcin Socha

fizjoterapeuta