SZTAB SZKOLENIOWY

Patryk Kniat

pierwszy trener

Swoją trenerską przygodę zaczynał w Lechu Poznań. Podczas kilkunastu lat pobytu przy Bułgarskiej pracował z grupami młodzieżowymi, w zespole rezerw oraz sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny. Później Patryk Kniat pełnił funkcję dyrektora sportowego Elany Toruń. Był II trenerem ekstraklasowej Arki Gdynia. Warto dodać, że z “Arkowcami” zdobył Superpuchar Polski i dotarł do finału Pucharu Polski. W lipcu 2018 roku został szkoleniowcem seniorów Unii, których prowadził do kwietnia 2019 roku. Ze Swarzędza przeniósł się do Wisły Płock, gdzie najpierw był asystentem Leszka Ojrzyńskiego, a później trenerem tymczasowym. Ponownie przejął stery nad “Dumą Swarzędza” we wrześniu 2019 roku.

 

Łukasz Stawicki

drugi trener

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Jest trenerem II klasy ze sporym doświadczeniem. Zaczynał w KS Koziołek Poznań, następnie przez cztery lata pracował w poznańskim Lechu. Później doskonalił warsztat trenerski w takich klubach jak Miedź Legnica, Elana Toruń czy Raków Częstochowa. Jako szkoleniowiec młodzieży specjalizuje się w piłce 11-osobowej.

 

Mariusz Białkowski

kierownik

Przygodę z Unią rozpoczął mając kilkanaście lat. Grał we wszystkich grupach wiekowych, od trampkarza do seniora. Występował w III-ligowej Unii, a także w Piaście Kobylnica. W przeszłości prowadził w Unii drużyny młodzieżowe, był również asystentem pierwszego trenera w zespole seniorów, a także wiceprezesem klubu. Obecnie jest kierownikiem pierwszej drużyny oraz sekretarzem zarządu.

 

Dawid Kunysz

fizjoterapeuta