TRENERZY

Julia Smektalska

koordynator sekcji

julia.bytniewska@sksunia.pl

 

Magdalena Bytniewska

 

Małgorzata Majchrzak

malgosia.majchrzak@sksunia.pl

Mistrzyni Świata w Akrobatyce Powietrznej, brązowa medalistka Mistrzostw Polski w kategorii duetów w akrobatyce powietrznej, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, Najpopularniejszy Sportowiec Miasta i Gminy Swarzędz 2017 roku, tancerka, choreograf.

Zamiłowanie do ruchu towarzyszyło jej od najmłodszych lat, gdyż swoją przygodę rozpoczęła od tańca towarzyskiego i współczesnego. Po czym pasja do ruchu przerodziła się w podniebne akrobacje. Aktywnie trenuje akrobatykę powietrzną na różnorodnych sprzętach (szarfie, kole, linie), a także taniec. Kształciła się i nadal rozwija swoje umiejętności w kraju i za granicą.

Stworzyła i wypracowała autorski system szkolenia młodszych pokoleń. Odbyte liczne szkolenia i warsztaty, m.in. z metodyki nauczania, pozwalają realizować jej pasję i przekazywać ją innym. Ponadto jest pedagogiem z 15-letnim doświadczeniem.

 

Joanna Stojek

joanna.stojek@sksunia.pl

Trener personalny specjalizujący się w treningu wzmacniającym, funkcjonalnym oraz w treningu z obciążeniem. Prowadzi takie zajęcia grupowe jak: wzmacnianie, antycellulit, trening ze sztangami, pilates oraz joga. – Sport jest moją pasją, swoistym katharsis, na moich treningach panuje zawsze wspaniała, luźna atmosfera – mówi.

Jako cel stawia sobie usportowienie jak największej liczby osób. Uważa, że może to uchronić społeczeństwo przed chorobami cywilizacyjnymi związanymi z siedzącym trybem życia i niewielką ilością ruchu. Chce pomóc dzieciom, aby wyrosły na zdrowych oraz wysportowanych ludzi z silnym poczuciem wartości.

 

Klaudia Ochowiak

klaudia.ochowiak@sksunia.pl

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Trener personalny, przygotowania motorycznego, a także biegów Runmageddon. Instruktor tańca, fitnessu, gimnastyki i trampolin. Specjalista ds. stretchingu w sportach gimnastycznych. Ratownik WOPR, swarzędzki mors, specjalista ds. dietetyki. Choreograf i pedagog.

Swoje umiejętności kształciła m in. “Broadway Dance Center”,”Alvin Ailey American Dance Theater” w NYC pod okiem wybitnej sławy instruktorów. Stypendystka studiów zagranicznych na Gerlev P.E. oraz Sports Academy w Danii na kierunku taniec, fitness i gimnastyka. Hobbystka sportów ekstremalnych.

Pełna pasji i energii, zawsze uśmiechnięta oraz zaangażowana. Zwraca szczególną uwagę na atmosferę panującą na zajęciach, stara się aby każdy uczestnik odnalazł swoją drogę do osiągnięcia celu. Ogromną wagę przywiązuje do świadomego oraz systematycznego wykonywania ćwiczeń. Chce, by dbałość o sprawność fizyczną i zdrowie stała się codziennym nawykiem jej podopiecznych.

 

Karina Lisiak

karina.lisiak@sksunia.pl

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, instruktor fitness. Ukończyła szkolenie “Stretching w sportach gimnastycznych – Animal Flow”. Każdą wolną chwilę poświęca na doskonalenie własnych umiejętności i sprawności fizycznej.

Prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci, co sprawie jej wiele satysfakcji oraz radości. Uważa, że to cudowne móc przekazywać swoją wiedzę młodszym i obserwować jak się rozwijają. Motto życiowym jest dla niej: “Pozytywne nastawienie i wiara w siebie”.