Przejdź do treści

TRENERZY

Julia Smektalska

koordynator sekcji

881 382 388 / uniagminastyka@gmail.com

Pasjonuje się gimnastyką artystyczną od najmłodszych lat. Przez 11 lat trenowała w Klubie “Dąbrówka” w Poznaniu i brała udział w zawodach krajowych jak i międzynarodowych uzyskując klasę mistrzowską jako zawodniczka. Wybrany przez nią kierunek studiów nie był przypadkowy i chcąc kontynuować przygodę z tą dyscypliną ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu, uzyskując tytuł trenera gimnastyki artystycznej.

Aktualnie prowadzi sekcję gimnastyki Unii Swarzędz, zajmując się tworzeniem programu nauczania oraz choreografii. Poza tym współpracuje z różnymi szkołami tańca i baletu w Poznaniu i okolicach, a także prowadzi własną szkołę gimnastyki artystycznej. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę z zakresu treningu motorycznego, przygotowania siłowego w gimnastyce artystycznej, czy stretchingu w sportach gimnastycznych. Podczas zajęć dostosowuje program do możliwości i umiejętności dzieci, tak by mogły swobodnie i prawidłowo rozwijać swoje cechy motoryczne.

 

Magdalena Bytniewska

 

Joanna Stojek

Trener personalny specjalizujący się w treningu wzmacniającym, funkcjonalnym oraz w treningu z obciążeniem. Prowadzi takie zajęcia grupowe jak: wzmacnianie, antycellulit, trening ze sztangami, pilates oraz joga. – Sport jest moją pasją, swoistym katharsis, na moich treningach panuje zawsze wspaniała, luźna atmosfera – mówi.

Jako cel stawia sobie usportowienie jak największej liczby osób. Uważa, że może to uchronić społeczeństwo przed chorobami cywilizacyjnymi związanymi z siedzącym trybem życia i niewielką ilością ruchu. Chce pomóc dzieciom, aby wyrosły na zdrowych oraz wysportowanych ludzi z silnym poczuciem wartości.

 

Klaudia Ochowiak

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Trener personalny, przygotowania motorycznego, a także biegów Runmageddon. Instruktor tańca, fitnessu, gimnastyki i trampolin. Specjalista ds. stretchingu w sportach gimnastycznych. Ratownik WOPR, swarzędzki mors, specjalista ds. dietetyki. Choreograf i pedagog.

Swoje umiejętności kształciła m in. „Broadway Dance Center”,”Alvin Ailey American Dance Theater” w NYC pod okiem wybitnej sławy instruktorów. Stypendystka studiów zagranicznych na Gerlev P.E. oraz Sports Academy w Danii na kierunku taniec, fitness i gimnastyka. Hobbystka sportów ekstremalnych.

Pełna pasji i energii, zawsze uśmiechnięta oraz zaangażowana. Zwraca szczególną uwagę na atmosferę panującą na zajęciach, stara się aby każdy uczestnik odnalazł swoją drogę do osiągnięcia celu. Ogromną wagę przywiązuje do świadomego oraz systematycznego wykonywania ćwiczeń. Chce, by dbałość o sprawność fizyczną i zdrowie stała się codziennym nawykiem jej podopiecznych.

 

Karina Lisiak

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, instruktor fitness. Ukończyła szkolenie „Stretching w sportach gimnastycznych – Animal Flow”. Każdą wolną chwilę poświęca na doskonalenie własnych umiejętności i sprawności fizycznej.

Prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci, co sprawie jej wiele satysfakcji oraz radości. Uważa, że to cudowne móc przekazywać swoją wiedzę młodszym i obserwować jak się rozwijają. Motto życiowym jest dla niej: „Pozytywne nastawienie i wiara w siebie”.

 

Ihor Frolov