Młodzicy starsi: Wysokie zwycięstwo na inaugurację

Podopieczni Krzysztofa Stępińskiego udanie rozpoczęli rozgrywki II ligi okręgowej młodzików starszych. Pokonali Koziołek Poznań 6:1.

Mecz od początku przebiegał pod dyktando gospodarzy, jednak gościom udało się dojść do paru groźnych okazji w pierwszej połowie. Unia objęła prowadzenie dopiero na koniec pierwszej połowy po celnym uderzeniu Maksa Czerwińskiego.

Druga połowa to już całkowita dominacja „Dumy Swarzędza”. Zaowocowała ona pięcioma trafieniami dla SKS-u. Kolejne dwie bramki dołożył Maks Czerwiński, dwie zdobył Aleksander Głowacki, a po jednym golu strzelili Nikodem Kochanowski oraz Michał Stawiarski. Goście w międzyczasie zdołali odpowiedzieć tylko raz i spotkanie zakończyło się rezultatem 6:1 na korzyść ekipy trenera Stępińskiego.

Unia Swarzędz – Koziołek Poznań 6:1 (1:0)

Bramki dla Unii: Maks Czerwiński (x3), Aleksander Głowacki  (x2), Nikodem Kochanowski, Michał Stawiarski.

Unia Swarzędz 2005 (II liga okręgowa D1 Młodzik) po 1. kolejce: 2. miejsce w tabeli; 1 mecz, 3 punkty, 1 zwycięstwo, 0 remisów, 0 porażek, bilans bramek – 6:1.