Sebastian Nowicki podbija Czechy!

Najlepszy zapaśnik „Dumy Swarzędza” nie przestaje zaskakiwać. Na początku marca Sebastian Nowicki zajął pierwsze miejsce na międzynarodowym turnieju zapaśniczym w czeskim mieście Chomutov.

Zawody odbyły się na zakończenie zgrupowania reprezentacji Polski juniorów, której Sebastian jest ważnym zawodnikiem. Podczas turnieju Nowicki pokonał zapaśników z Czech i Włoch, a w finale nie dał szans koledze z kadry Cezaremu Nowakowi. Walkę o pierwsze miejsce Unita wygrał 5-2, rewanżując się tym samym za zeszłoroczną porażkę w Pucharze Polski.

Już za dwa tygodnie młody zapaśnik SKS-u będzie bronił tytułu Mistrza Polski Juniorów. O występie Nowickiego na MP w 2017 roku więcej można przeczytać TUTAJ.