Drugi zespół Polonii pokonany. Stępiński show

Lepszego rozpoczęcia okresu przygotowawczego „niebiesko-biali” nie mogli sobie wymarzyć. W pierwszym sparingu wygrali z Polonią II Środa Wielkopolska aż 6:1!

Wynik obrazuje dominację podopiecznych Jakuba Ostrowskiego nad drużyną z poznańskiej A-klasy. Na przerwę piłkarze schodzili z boiska z wynikiem 4:1 na korzyść gospodarzy. W drugiej części spotkania Unici dołożyli kolejne dwa trafienia i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:1.

Warto podkreślić, że autorem czterech z sześciu bramek SKS-u został Krzysztof Stępiński. Ogólnie w zespole „Dumy Swarzędza” wystąpiło 22 futbolistów, z czego każdy z nich grał przez 45 minut.

Kolejny sparing swarzędzanie rozegrają w najbliższą sobotę. Rywalem Unii będzie Górnik Konin. Pełny plan przygotowań do rundy wiosennej IV ligi można przeczytać TUTAJ.

Unia Swarzędz – Polonia II Środa Wielkopolska 6:1 (4:1)

Bramki: Krzysztof Stępiński (4x), Mateusz Świergiel, Jakub Dohnal.

2 komentarze do “Drugi zespół Polonii pokonany. Stępiński show”

1. Pingback: Plan przygotowań do rundy rewanżowej « SKS Unia Swarzędz

2. Pingback: Górnik Konin lepszy od Unii « SKS Unia Swarzędz