Zmiany w IV-ligowym terminarzu. Zakończenie sezonu wcześniej niż planowano

Ostatni mecz sezonu Unici mieli rozegrać 20 czerwca w Swarzędzu z Lubuszaninem Trzcianka. Zakończą jednak ligowe zmagania sześć dni wcześniej na wyjeździe, walcząc o punkty z Ostrovią Ostrów Wielkopolski.

“Pierwotnie rywalizacja miała trwać do 20 czerwca. Datę tę jednak zmieniono ze względu na kolizję z zaplanowanym na ten sam dzień meczem Polska – Hiszpania na Mistrzostwach Europy” – czytamy na stronie internetowej Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

“Pojedynki, które miały zakończyć sezon, odbędą się w dniu 3 maja. Z kolei mecze 25. kolejki ograniczone zostały do dnia 1 maja (pierwotnie termin 1-3 maja). Zgodnie z przepisami, mecze muszą się odbyć w odstępie 48 godzin od zakończenia poprzednich spotkań, w związku z czym pojedynki zaplanowane na 1 maja będą mogły rozpocząć się we wcześniejszych godzinach” – brzmi dalsza część komunikatu.

Przypomnijmy, że inauguracja rundy wiosennej IV ligi odbędzie się w weekend 14-15 marca. Swarzędzanie pojadą do Kórnika, by zagrać z tamtejszą Kotwicą.

źródło: Wielkopolski Związek Piłki Nożnej

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.