Przejdź do treści

Z mistrzem po kolejne zwycięstwo

W najbliższą sobotę Unici będą mieli szansę na piąty komplet punktów w sezonie. Zadanie nie będzie jednak łatwe, ponieważ rywalem podopiecznych Jakuba Ostrowskiego będzie zeszłoroczny mistrz ligi – Lubuszanin Trzcianka.

Sezon 2017/18 „Lubu” rozpoczął przeciętnie. Po sześciu kolejkach piłlkarze z Trzcianki zgromadzili zaledwie siedem oczek. Mimo to pamiętamy, że w ubiegłym sezonie piłkarze Jarosława Feciucha dwukrotnie pokonali Unię. Najpierw u siebie 3:0, a potem w rundzie wiosennej – 2:1.

Mimo że dwie poprzednie batalie z Lubuszaninem nie zakończyły się zwycięstwem, to w Swarzędzu wszyscy są przed meczem dobrej myśli. Do siódmej serii gier SKS przystępuje jako trzecia siła ligi. Dotychczas „niebiesko-biali” zdobyli dwanaście punktów. Co więcej w trzech ostatniach spotkaniach wyłącznie wygrywali.

Można więc napisać, że pierwsza drużyna Unii jest na fali. Czy utrzyma się na niej przez kolejny weekend? Przekonamy się w sobotę 9 września o godz. 16:00, kiedy to piłkarze obu drużyn wybiegną na boisko. Trzymajcie kciuki!

Jan Piechota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.