Przejdź do treści

Unici walczyli na Mistrzostwach Europy U-15!

Dwaj zapaśnicy Unii – Patryk Remlein oraz Patryk Krobski reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Europy U-15 w Chorwacji. Obaj zaliczyli udane występy w swoich kategoriach wagowych.

Patryk Remlein rozpoczął turniejowe zmagania od zwycięstwa nad Grekiem Georgiosem Chondronasiosem. W ćwierćfinale musiał uznać wyższość rywala, którym był Holender Raffaele Saverio Dragutin Hight. Szczęście w nieszczęściu niderlandzki zapaśnik wywalczył później awans do finału, umożliwiając tym samym Remleinowi awans do repasaży. W nich młody Unita pokonał Nourdine Kechouna z Włoch, a następnie przegrał z Turkiem Barisem Soyluem i ostatecznie zajął 5. miejsce.

Drugi ze swarzędzkich zawodników, Patryk Krobski również rozpoczął rywalizację od zwycięstwa. Wygrał z Magomedem Varaevą z Francji i awansował do ćwierćfinału. Niestety w nim uległ Azerowi Ali Nazarovi, który – w przeciwieństwie do rywala Remleina – nie awansował do finału i tym samym zamknął drogę Krobskiemu do repasaży. Ostatecznie Patryk uplasował się na 10. pozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.