Przejdź do treści

Unia w plebiscycie Mistrzowie Sportu!

Jakub Błachowicz, Mikołaj Nowak, Wojciech Niklaus i nasz klub znaleźli się wśród nominowanych w plebiscycie Mistrzowie Sportu 2017 organizowanym przez „Głos Wielkopolski”. Zachęcamy wszystkich do głosowania!

W kategorii „Sportowiec Junior Roku” naszym kandydatem został Jakub Błachowicz, który jest kapitanem drużyny Unii z rocznika 2003. O tytuł „Sportowiec Senior Roku” walczy Mikołaj Nowak, 19-letni wychowanek SKS-u występujący w IV-ligowym zespole Jakuba Ostrowskiego.

Natomiast Wojciech Niklaus, trener roczników 2009 i 2003 w „Dumie Swarzędza”, rywalizuje z innymi szkoleniowcami z powiatu poznańskiego o miano „Trenera Roku”. Jeśli chodzi zaś o kategorię „Drużyna Roku” to w niej można oddać głos na swarzędzką Unię.

W pierwszej fazie plebiscytu walczymy w strefie „Powiat poznański”. Zwycięzcy w każdej kategorii awansują z powiatu do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy. Głosować można wysyłając SMS-a. Koszt jednej wiadomości to 2,46 zł z VAT. Na grafice i poniżej przedstawiamy potrzebne dane, by pomóc „niebiesko-białym” kandydaturom w batalii o zwycięstwo.

▪️Sportowiec Junior – Kuba Błachowicz ➡️ SMS pod nr 72355 o treści SRJ.155
▪️Sportowiec Senior – Mikołaj Nowak ➡️ SMS pod nr 72355 o treści SRW.59
▪️Trener Roku – Wojtek Niklaus ➡️ SMS pod nr 72355 o treści TRW.60
▪️Drużyna Roku – Unia Swarzędz ➡️ SMS pod nr 72355 o treści DWR.216

Zachęcamy do głosowania!

Jan Piechota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.