Przejdź do treści

Trampkarze starsi: Dwa wyjazdy – sześć punktów

Piłkarze Wojciecha Niklausa bardzo dobrze rozpoczęli rozgrywki ligowe. W pierwszych dwóch spotkaniach odnieśli dwa zwycięstwa.
Na inaugurację futboliści z rocznika 2003 zmierzyli się z rówieśnikami z Błękitnych Owińska. „Niebiesko-biali” po zwycięstwie 3:0 wrócili do Swarzędza z tarczą.

W drugiej serii gier ponownie Unici rywalizowali na wyjeździe. Tym razem wybrali się do Grodziska Wielkoposkiego, by powalczyć o ligowe punkty z tamtejszą Dyskobolią. Udało się zdobyć trzy oczka wygrywając 1:0.

– Cieszy komplet punktów i gra defensywna zespołu – podsumował obie batalie trener Niklaus.

Błękitni Owińska – Unia Swarzędz 0:3

Bramki: Błachowicz, Jeske, Czaczyk

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – Unia Swarzędz 0:1

Bramka: Czechowski

W obu spotkaniach zagrali: Molski,  Waźbiński, Chaliman, Lesiński, Antczak, Czaczyk, Halt, Jeske, Małek, Uschler, Błachowicz, Wajdzik, Rychlewicz, Czoperski, Fliegier, Jankowski, Zenker, Czechowski.

Unia Swarzędz 2003 (I liga okręgowa C1 Trampkarz) po 2. kolejce: 4. miejsce w tabeli; 2 mecze, 6 punktów, 2 zwycięstwa, 0 remisów, 0 porażek, bilans bramek – 4:0.

Jan Piechota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.