Szymon Bytniewski tuż za podium w CITY TRAIL

Trener sekcji lekkoatletycznej Unii, Szymon Bytniewski zajął czwarte miejsce w czwartym biegu w ramach cyklu CITY TRAIL na dystansie pięciu kilometrów. Lekkoatlecie SKS-u udało się ukończyć zawody z doskonałym czasem 15 minut i 59 sekund.

Dla naszego reprezentanta był to dopiero trzeci bieg w bieżącej edycji poznańskiego CITY TRAIL (opuścił jeden z nich z powodu wyjazdu do Hiszpanii). Przypomnijmy, że w pierwszym z nich zajął 2. miejsce, w biegu trzecim uplasował się na trzeciej lokacie.

Warunki w sobotę nie były sprzyjające. Jak napisał Bytniewski na swoim fanpage’u:” był bardzo śliski lód, było zimno i mokro .” Mimo tego udało mu się przełamać barierę 16 minut.

Gratulujemy i życzymy powodzenia przy kolejnych startach!

"Przetańczyć z tobą chcę całą nocNiech na nas gapią się, no i co?Już każdy o tym wie, że ty też kochasz mnieWięc…

Opublikowany przez Szymon Bytniewski – Szymonspeed Runner Sobota, 21 stycznia 2017