Sukcesy zapaśników w mistrzostwach Poznania

Ośmiu młodych zapaśników Unii Swarzędz wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach Miasta Poznania. Start reprezentantów SKS-u okazał się bardzo udany.

Wszystkie pojedynki przed czasem wygrali Olaf Cierzniewski (w kat. do 47 kg), Piotr Chełek (kat. do 53 kg) oraz Kamil Grzeszczak (kat. do 59 kg).

Martyna Wierzbińska, najmłodsza zawodniczka Unii, w kategorii do 22kg wywalczyła brązowy medal. Był to pierwszy w karierze start naszej zawodniczki.

Michał Kałużny w swojej kategorii wagowej (do 34kg) zajął 2. miejsce.

Mateusz Wierzbiński także uplasował się na drugiej pozycji w swojej kategorii wagowej.

Kacper Konczalik zajął drugie miejsce w kategorii do 53kg (grupa kadet), trzecie miejsce w tej kategorii przypadło Mateuszowi Łangowskiemu.