Przejdź do treści

Sukcesy na międzynarodowym turnieju o Puchar Sobieskiego

W zawodach w Poznaniu wzięło udział ponad 90 kadetów. Na matach zmagali się zawodnicy kadry narodowej Polski oraz drużyn z Białorusi, Ukrainy, Litwy, Węgier i Łotwy. Z orzełkiem na piersi wystąpiło czterech Unitów.

Piotr Chełek i Kacper Konczalik zajęli 3 miejsca w kategorii do 55 kg. Jakub Siemiński zdobył brązowy medal w kategorii wagowej do 110kg. Olaf Cierzniewski zakończył rywalizację na miejscu piątym.

Zawodnicy bardzo dobrze zaprezentowali się na silnie obsadzonym turnieju. Czwórka naszych kadrowiczów wraz z trenerem Piotrem Leonarczykiem ostatni tydzień trenowała na obiektach KS Sobieski Poznań.

Celem startu w tym turnieju było zdobycie międzynarodowego doświadczenia, nasi zawodnicy walczyli bardzo dobrze i wywalczyli trzy medale!