Przejdź do treści

Seniorzy trenują indywidualnie

Podopieczni Patryka Kniata mimo obecnej sytuacji epidemiologicznej nie zaprzestali treningów. Zmieniła się jednak ich forma, Unici doskonalą umiejętności indywidualnie.

Gdyby nie koronawirus piłkarze SKS-u przygotowywaliby się teraz do trzeciego meczu rundy wiosennej IV ligi. Zamiast tego pracują nad formą osobno. Sztab szkoleniowy przygotował każdemu z zawodników dedykowaną rozpiskę z ćwiczeniami. Na szczęście wszyscy są zdrowi więc mogą realizować założenia przedłożone przez trenerów.

Przypomnijmy, że futboliści „Dumy Swarzędza” mają za sobą intensywny okres przygotowawczy. Rozegrali w sumie 10 sparingów, z czego sześć wygrali, a w czterech ponieśli porażkę. Przed wybuchem pandemii w naszym kraju zdążyli jeszcze zmierzyć się z GKS-em Grębanin w ramach 1/16 finału wielkopolskiego Pucharu Polski. Odpadli z rozgrywek po serii rzutów karnych.

Jeśli Polski Związek Piłki Nożnej ponownie nie przedłuży zawieszenia rozgrywek, to Unici powrócą na boisko pod koniec kwietnia. Pierwotnie przerwa spowodowana wirusem z Chin miała trwać do 29 marca włącznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.