Przejdź do treści

Remis w Gnieźnie po bezbarwnej grze

Choć Unici starali się zaskoczyć piłkarzy Mieszka na wiele sposobów, to żaden nie okazał się skuteczny. Nie stworzyli de facto żadnej stuprocentowej sytuacji do strzelenia gola i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Podopieczni trenera Bekasa od pierwszego gwizdka stanowczo ruszyli do ataku. Szybko musieli jednak zrewidować swoje ambicje, bowiem gnieźnianinie sprawnie przejęli inicjatywę. Na szczęście o ile gra swarzędzan w ataku wyraźnie kulała, to w defensywie koniec końców zawsze udawało się wyjść z opałów. Niespodziewana przewaga gospodarzy utrzymała się aż do przerwy.

Po zmianie stron spotkanie na początku było zbalansowane, ale z czasem – im bliżej było końca meczu tym – mocniej nacierali przyjezdni. Akcje ofensywne Unii ożywiali głównie zawodnicy wprowadzeni na boisko w drugiej połowie, choć ostatecznie zespół nie zdołał skonstruować sytuacji stuprocentowych. Tym samym kibicom podczas 90 minut IV-ligowej batalii nie dane było zobaczyć żadnej bramki.

Mieszko Gniezno – Unia Swarzędz 0:0

Skład Unii: Andrzej Budnik – Jakub Czapliński, Igor Jurga, Filip Soboń, Patryk Pawłowski – Filip Brzostowski (80′ Radosław Barabasz), Wojciech Antczak, Gerard Pińczuk (64′ Adrian Chopcia) – Marek Nyćkowiak, Mikołaj Panowicz (72′ Mikołaj Łopatka), Witold Walkowiak (76′ Jan Paczyński).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.