Przejdź do treści

Przemysław zastąpi Pogoń

Poznaliśmy drużynę, z którą w najbliższą sobotę zmierzą się podopieczni Patryka Kniata. Zamiast Pogoni Lwówek do Swarzędza przyjedzie Przemysław Poznań.

Przypomnijmy, że w środę klub z Lwówka zrezygnował ze sparingu z Unią. Sztab szkoleniowy SKS-u był zmuszony szukać nowego sparingpartnera na zbliżający się weekend. Ofertę rozegrania meczu kontrolnego przyjął lider klasy okręgowej – Przemysław Poznań.

Po raz ostatni Unia grała z Przemysławem w październiku 2018 roku. Wówczas swarzędzanie wyeliminowali MKS z rozgrywek poznańskiego Pucharu Polski. Mecz ten nie był jednak łatwy dla piłkarzy Patryka Kniata, ponieważ wygrali go dopiero po serii rzutów karnych.

Warto zaznaczyć, że zbliżający się sparing jest dla Unitów trzecim meczem kontrolnym w tym okresie przygotowawczym i równocześnie trzecim spotkaniem z klubem z Poznania. Wcześniej „niebiesko-biali” sprawdzili swoją formę z I-ligową Wartą (0:3) oraz IV-ligowym zespołem TPS Winogrady (5:0).

Mecz z Przemysławem odbędzie się w sobotę na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Św. Marcina 1 w Swarzędzu. Pierwszy gwizdek o godzinie 12:00.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.