Przejdź do treści

Pracowity tydzień Unitów. Trzy sparingi, w tym jeden z ekstraklasowiczem

Podopieczni Tomasza Bekasa rozpoczęli bardzo aktywny tydzień. Czekają ich aż trzy mecze kontrolne z następującymi drużynami: Pogonią II Szczecin, Victorią Września oraz Wartą Poznań.

Z pierwszym z wymienionych zespołów Unici zagrają w środę o 19:00 w Opalenicy. Przypomnijmy, że rezerwy Pogoni to ligowy rywal swarzędzan. Na III-ligowym boisku obie ekipy spotkają się niespełna miesiąc później, 17 sierpnia.

Drugi ze sparingów odbędzie się w piątek o 18:30 we Wrześni. Victoria, z którą przyjdzie się mierzyć niebiesko-białym to niedawny przeciwnik z rozgrywek ligowych. Przypomnjimy, że w minionym sezonie, w którym Unici wywalczyli mistrzostwo IV ligi, wrześnianie zajęli 9. miejsce.

Pracowity mikrocykl piłkarze beniamnika III ligi zakończą u siebie. Na Stadion Miejski w Swarzędzu przyjedzie Warta Poznań. Mecz z jedną z najlepszych drużyn w kraju rozpocznie się w sobotę o 10:30. Po raz ostatni pojedynek tych dwóch zespołów można było zobaczyć 18 stycznia 2020 roku. Wówczas również w sparingu lepsi okazali się poznaniacy, którzy wygrali 3:0.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.