Powrót na boisko odroczony. Krystian Antczak po drugiej operacji

Napastnik “Dumy Swarzędza” wróci do IV-ligowej rywalizacji później niż pierwotnie planowano. Krystian Antczak przeszedł w poniedziałek drugi zabieg kontuzjowanej nogi.

Przypomnijmy, że w marcu br. w trakcie zeszłosezonowego meczu z LKS-em Gołuchów zderzył się z bramkarzem drużyny przeciwnej. Starcie okazało się bardzo niefortunne dla piłkarza Unii, który trafił do szpitala ze złamaną kością strzałkową i trzema zerwanymi więzadłami. Po kosztownej operacji Krystian rozpoczął szybką i intensywną rehabilitację.

W połowie września pisaliśmy o powrocie “Szyby” do treningów z drużyną. Niestety pęknięte ścięgno powodowało ból u 25-latka przy jakiejkolwiek wzmożonej aktywności fizycznej. – Bolało tak mocno, że nie było nawet przyjemności wyjścia na trening – tłumaczył zawodnik.

Dlatego też zdecydowano się na drugą operację. Podczas zabiegu lekarze zszyli ścięgno, a także wyjęli metalowe elementy z nogi, które zostały zamontowane podczas pierwszej operacji. Na szczęście wszystko przebiegło bez komplikacji, o czym Krystian poinformował w mediach społecznościowych.

Teraz wychowanka Lecha Poznań czeka kolejna rehabilitacja. Ma ona potrwać około trzech miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.