Polonia pokonała „Dumę Swarzędza”

Po zwycięstwie w pierwszym meczu kontrolnym Unici tym razem przegrali. Na wyjeździe ponieśli porażkę z Polonią Środa Wielkopolska 0:2.

W pierwszej połowie kibice nie byli świadkami wielu groźnych sytuacji podbramkowych. Częściej atakowali podopieczni Pawła Boryczki, ale z drugiej strony to gospodarze dłużej przebywali przy piłce.

Dopiero w drugiej części spotkania piłka zatrzepotała w siatce. W 66. minucie na listę strzelców uderzeniem spoza pola karnego wpisał się Jędrzej Kujawa. Około pięć minut później było już 2:0 dla polonistów. Tym razem skutecznie akcje sam na sam wykorzystał Jakub Draszczyk.

Polonia Środa Wielkopolska – Unia Swarzędz 2:0 (0:0)

Wyjściowy skład Unii: Andrzej Budnik – Paweł Koralewski, Radosław Barabasz, Tomasz Neumann, Damian Buczma – Mateusz Świergiel, Wojciech Antczak, Igor Jurga, Marcin Łażewska – Krystian Pawlak, Mateusz Molewski.

Zagrali również: Dawid Witkowski, Aleksander Pawlak, Nika Kajaia, Filip Soboń, Gerard Pińczuk, Hubert Goncerzewicz, Jan Paczyński, Marcin Nowicki, Patryk Pawłowski oraz Eryk Lubieniecki.