Przejdź do treści

Oświadczenie Swarzędzkiego Klubu Sportowego “Unia”

W związku z nieprawdziwymi informacjami pojawiającymi się na temat szatni użytkowanych na co dzień przez piłkarzy Unii Swarzędz pragniemy poinformować, że są one niedostępne jedynie tymczasowo. Niedogodności spowodowane są trwającym remontem.

Wspominane szatnie zlokalizowane są przy ul. Św. Marcina 1 i mieszczą się w budynku należącym do Urzędu Miasta i Gminy Swarzędz. Nie jest prawdą, że obiekt w ostatnim czasie zmienił właściciela na podmiot prywatny. Co za tym idzie, trwające obecnie prace remontowe nie są działaniem rzekomego nowego właściciela, tylko inwestycją zaplanowaną przez swarzędzki magistrat i zleconą zgodnie z przepisami ustawy o zamówieniach publicznych.

Niezależnie od przedmiotu działalności jaka będzie prowadzona w większości budynku po ustaniu prac remontowych, szatnie użytkowane na co dzień przez piłkarzy Unii Swarzędz nie zmienią swojego przeznaczenia i przez kolejne lata będą dawać możliwość komfortowego rozwoju fizycznego zawodnikom najstarszego klubu sportowego w Swarzędzu i nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.