Przejdź do treści

Orlicy tuż za podium w „Zielonym Mikołaju”

Młodzi piłkarze Unii z rocznika 2006 w sobotę, 11 grudnia wzięli udział w turnieju halowym „Zielony Mikołaj” rozgrywanym w Kórniku. W zawodach organizowanych przez Kotwicę Kórnik zajęli czwarte miejsce.

Początek w wykonaniu swarzędzan był bardzo obiecujący. Po zajęciu drugiego miejsca w grupie (m.in. dzięki pokonaniu gospodarzy rozgrywek w rzutach karnych) awansowali do Ligi Mistrzów, czyli czterech ekip grających o zwycięstwo w „Zielonym Mikołaju”.

W finałowej czwórce najpierw zremisowali z Chrobrym Gniezno 0:0, później ulegli zwycięzcy turnieju, Salosowi Poznań 0:2, a w spotkaniu o trzecie miejsce przegrali z Phytopharmem Klęka również 0:2. Ostatecznie „Duma Swarzędza” zajęła czwartą pozycję w turnieju.

Gratulacje dla całej drużyny za konsekwencję i chęć walki, a szczególne gratulacje należą się  Frankowi Nowaczykowi za zdobycie nagrody dla najlepszego bramkarza rozgrywek!
Unię reprezentowali: Franek Nowaczyk, Borys Sobkowiak, Antek Matwijów, Erwin Tahir, Jorge Rodriguez, Jakub Bartocha, Witek Urbaniak, Philip Albrecht, Janek Rumieniewicz.
Więcej o turnieju i roczniku 2006: http://uniaswarzedz2006.futbolowo.pl/
jp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.