Przejdź do treści

Nowi po debiutach

W dwóch pierwszych kolejkach III ligi trener Patryk Kniat chętnie korzystał z usług niedawno ściągniętych zawodników. Z całej siódemki już szóstka co najmniej raz pojawiła się na boisku.

Najwięcej minut na koncie mają: bramkarz – Mateusz Filipowiak oraz boczny obrońca – Kacper Fornalkiewicz, którzy rozegrali dwa pełne spotkania. Niewiele mniej ma Mateusz Maluśki, młody skrzydłowy Unii w meczu z Chemikiem Police grał do 75. minuty, a w Przodkowie zaliczył pełny występ.

Dwoma spotkaniami w niebiesko-białym trykocie może pochwalić się jeszcze Michał Przybyła. W inauguracyjnym meczu wszedł na boisko w 55. minucie, a w ostatnią sobotę był na murawie przez 75 minut. Warto dodać, że w drugiej ligowej batalii strzelił gola.

Marek Nyćkowiak i Maksymilian Szwak to kolejni zawodnicy, którzy niedawno dołączyli do „Dumy Swarzędza” i mają za sobą oficjalne debiuty. Pierwszy z wymienionych został wprowadzony na plac gry w 70. minucie meczu z Chemikiem Police. Natomiast Szwak mógł zaprezentować swoje umiejętności przez ostatni kwadrans pojedynku z GKS Przodkowo.

Na szansę od trenera Kniata czeka już tylko Dominik Drzewiecki. Pamiętajmy jednak, że rosły napastnik sprowadzony z Gwardii Koszalin nie mógł zagrać w pierwszej kolejce ze względów formalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.