Przejdź do treści

Nieznacznie, ale jednak… Przegrywamy w derbach z Polonią

W meczu kończącym zmagania w 24. kolejce III ligi Unia Swarzędz nieznacznie uległa na wyjeździe Polonii Środa Wielkopolska 1:0. Mecz był bardzo wyrównany i każda z drużyn miała swoje okazje. Warto dodać, że Unici przez całe spotkanie mieli dużą przewagę w prowadzeniu gry.

Spotkanie w Środzie Wielkopolskiej rozpoczęło się w niedzielę w samo południe. Już od pierwszego gwizdka widać było, że spotkanie będzie bardzo wyrównane, a obie drużyny grają na podobnym, dobrym poziomie. Gra toczyła się od bramki do bramki, a przewaga Unitów w prowadzeniu gry była znaczna, jednak 34. minucie meczu to gospodarze wyszli na prowadzenie. Po efektownej akcji, gola dla Polonii zdobył Jędrzej Drame.

Po przerwie, na drugą połowę Unici wyszli zmotywowani do walki. W pierwszych minutach drugiej odsłony spotkania mogliśmy dostrzec wyraźną dominację podopiecznych trenera Tomasza Bekasa, która utrzymywała się przez całe 45 minut. Kreowaliśmy sytuacje, jednak mimo licznych prób zabrakło precyzji i nie udało się wyrównać. Na szczególną uwagę zasługuje strzał Krzysztofa Biegańskiego, który bramkarz rywali obronił tylko sobie znanym sposobem.

Mecz zakończył się skromnym zwycięstwem Polonii, a piłkarze Unii dzielnie walczyli do ostatnich minut.

Po 24 kolejkach Unia Swarzędz ma 38 punktów i zajmuje 8. miejsce w tabeli. Już w najbliższy piątek (12 kwietnia) czeka nas ciężki mecz. Podejmiemy u siebie lidera rozgrywek Świt Skolwin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.