Przejdź do treści

Niezatapialna Kotwica

Unia po wyrównanym meczu z Kotwicą Kołobrzeg poniosła trzecią porażkę w tym sezonie. Piłkarze z północy Polski wygrali 1:0.

Wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego obie drużyny z optymizmem ruszyły do gry. Niestety Unici miewali problemy w konstruowaniu ofensywnych sytuacji. Zespół gości ustawiał się na boisku na tyle umiejętnie, że powstrzymywał zakusy swarzędzan odbierając piłki nawet w drugiej linii.

W 13. minucie Kotwica wyszła na prowadzenie. Do bramki po rzucie rożnym głową trafił Bartosz Gęsior. Po tym wydarzeniu „Kotwa” zyskała pewność siebie i do przerwy była stroną dominującą.

W drugiej odsłonie sobotniego spotkania „Duma Swarzędza” przejęła boiskową inicjatywę. Gospodarze mieli kilka okazji, by wyrównać, ale za każdym razem brakowało kropki nad „i”.

Unia Swarzędz – Kotwica Kołobrzeg 0:1 (0:1)

Bramki: Bartosz Gęsior (13’).

Skład Unii: Mateusz Filipowiak – Patryk Pawłowski, Tomasz Neumann, Radosław Barabasz, Maksymilian Szwak – Mateusz Molewski (46’ Jan Paczyński), Wojciech Antczak, Igor Jurga (82’ Filip Soboń), Marek Nyćkowiak (71’ Dominik Drzewiecki), Mateusz Świergiel (71’ Kacper Magdziński) – Michał Przybyła.

fot. Irek Pindral

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.