Przejdź do treści

Michał Miller nowym zawodnikiem Unii

Pierwszy transfer przychodzący stał się faktem. Niebiesko-białe szeregi zasilił 31-letni napastnik, Michał Miller.

Nowy snajper „Dumy Swarzędza” jest wychowankiem drużyny Lwy Korsze. Seniorską karierę zainaugurował jednak w innym klubie z tego miasta – MKS Korsze, gdzie najpierw grał w IV, a później III lidze. Kolejnym pracodawcą Millera był również III-ligowy Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Jako Nowomiejski Lew rozegrał 94 mecze, w których strzelił 44 gole.

Doskonała skuteczność zawodnika rodem z Kętrzyna nie mogła pozostać niezauważona. W 2017 roku Michał Miller trafił do jednego z największych klubów w Polsce – Widzewa Łódź. Tam najpierw wywalczył mistrzostwo III ligi, a następnie miał okazję zaliczyć swój pierwszy epizod na II-ligowych boiskach.

Już w 2018 roku ponownie zmienił klub na rzecz III-ligowego Sokoła Aleksandrów Łódzki. Po zakończeniu udanego sezonu w klubie z powiatu zgierskiego Miller zdecydował się na kolejny ruch. W 2019 roku przywdziewał trykot II-ligowej Olimpii Elbląg. Natomiast ostatnie dwa sezony spędził w także II-ligowej Raduni Stężyca i to z niej przeszedł do Unii na zasadzie transferu definitywnego.

Michał, witamy na pokładzie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.