Liczne sukcesy Unii w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca

Zdzisław Schneider i Grzegorz Mazurek otrzymali tytuł “Trenera Roku”, Unia Swarzędz zajęła drugie miejsce w kategorii “Drużyna Roku”, a Bartosz Szukalski i Mikołaj Nowak zostali jednymi z najpopularniejszych sportowców Swarzędza.

W kategorii na Najpopularniejszego Sportowca do 18.roku życia zostało nagrodzonych trzech Unitów. Dziewiąte miejsce zajął Michał Kałużny (zapaśnik), piątą pozycję – Kacper Bandura (piłkarz rocznika 2007), a na trzecim miejscu uplasował się Bartosz Szukalski (piłkarz rocznika 2005).

Tytuł “Trenera Roku” 2016 w gminie Swarzędz otrzymał duet trenerski sekcji zapaśniczej Unii Swarzędz – Zdzisław Schneider i Grzegorz Mazurek.

Wśród wyróżnionych w kategorii na Najpopularniejszego Sportowca powyżej 18 lat znalazło się dwóch zawodników “Dumy Swarzędza”. Czwartą pozycję zajął Sebastian Nowicki (zapaśnik), a na najniższym stopniu podium stanął Mikołaj Nowak (piłkarz drużyny seniorów).

W kategorii na Najpopularniejszą Drużynę Miasta i Gminy Swarzędz Unia uplasowała się na drugiej pozycji, ustępując tylko Swarkowi Swarzędz. Dalsze miejsca zajęli m.in. Lider Swarzędz, Antares Zalasewo i Meblorz Swarzędz.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

 

Jan Piechota

fot. Hala Staniewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.