Przejdź do treści

Komunikat dla przedstawicieli mediów

W związku z awansem seniorskiej drużyny Unii do III ligi wprowadzamy akredytacje dla mediów na mecze domowe. Szczegóły w poniższym komunikacie.

Zarówno dziennikarzy, jak i fotoreporterów zainteresowanych uzyskaniem akredytacji prosimy o przesłanie maila na adres jan.piechota@sksunia.pl wraz z następującymi informacjami: imię, nazwisko, nazwa redakcji, typ akredytacji (prasa lub foto/video), numer telefonu. Odpowiedzi na wniosek należy oczekiwać mailowo.

Akredytacje zaczną obowiązywać wraz z początkiem drugiego domowego meczu Unii i przed tym wydarzeniem zostaną przekazane dziennikarzom oraz fotoreporterom.

Na sobotni mecz z Chemikiem Police będzie obowiązywać lista przedstawicieli mediów, na podstawie której dziennikarze będą mogli przejść do specjalnie przeznaczonej strefy, zaś fotoreporterzy będą mogli znaleźć się przy boisku. Aby zostać wypisanym na tę listę wystarczy złożyć wniosek o akredytację na wspominany wyżej adres mailowy.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny (662 148 331) lub mailowy (jan.piechota@sksunia.pl).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.