Kolejne spotkanie u siebie

W ramach ósmej serii gier do Swarzędza przyjedzie Olimpia Koło. Będzie to jedyny domowy mecz Unii w tym sezonie, który rozpocznie się przedpołudniem.

W minionych rozgrywkach klub z Koła został mistrzem konińskiej klasy okręgowej. Beniaminek nie może się jednak odnaleźć w IV-ligowych realiach. Z jednym zdobytym punktem w siedmiu meczach zamyka obecnie tabelę.

Stosunkowo blisko pierwszego zwycięstwa w tym sezonie piłkarze Olimpii byli w ubiegłą sobotę. Wówczas wygrywali do przerwy z Sokołem Pniewy 1:0, ale w drugiej połowie nie wytrzymali tempa gry i ostatecznie przegrali 1:4.

Podopieczni Patryka Kniata spotkaniem z kolską drużyną chcą pokazać, że wrócili na właściwe tory. W ostatni weekend pokonali Centrę Ostrów Wielkopolski 3:1, zgarniając tym samym komplet punktów po dwóch meczach bez zwycięstwa. Swarzędzanie zajmują 6. miejsce w IV-ligowej stawce z 13 punktami na koncie.

Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższą sobotę – wyjątkowo – o godz. 11:00 na Stadionie Miejskim w Swarzędzu. Wstęp wolny, zapraszamy!