Przejdź do treści

Kacper Szymankiewicz dołączył do Unii

„Duma Swarzędza” nie przestaje działać na rynku transferowym. Zawodnikiem SKS został 24-letni pomocnik, Kacper Szymankiewicz.

Nowy Unita rozpoczął piłkarską przygodę w Polonii Nowy Tomyśl. Jeszcze jako junior grał dla trzech innych klubów: Amici Wronki, Błękitnych Wronki oraz Lecha Poznań. Jego talent został zauważony przez selekcjonerów młodzieżowych reprezentacji. Rozegrał dwa mecze w kadrze Polski do lat 16 i kolejny pięć spotkań w reprezentacji do lat 17.

Szymankiewicz karierę seniorską zainaugurował w Lubinie, gdzie przez trzy sezony występował w III-ligowych rezerwach tamtejszego Zagłębia. Następnie przeniósł się do Wisły Puławy, w której przez półtora roku był podstawowym zawodnikiem. Na Lubelszczyźnie rozegrał 23 spotkania w II lidze oraz – po spadku Wisły o szczebel niżej – 10 meczów w III lidze.

Później piłkarz rodem z Poznania na pół roku przywdział trykot II-ligowej Pogoni Siedlce. Natomiast ostatnie trzy sezony Kacper Szymankiewicz spędził w III-ligowym Jarocie Jarocin i to właśnie z niego trafił do Unii.

Kacprze, witamy w drużynie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.