Jakub Tracz drugi w cyklu CITY TRIAL Junior!

W sobotę odbył się ostatni bieg poznańskiego cyklu CITY TRIAL Junior. Mimo, że Jakub Tracz nie brał w nim udziału, to ostatecznie zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej w swojej kategorii wiekowej!

Lekkoatleta Unii brał udział w startach na 3000 metrów, w kategorii  D4 – chłopcy. W pięciu biegach zajął dwa razy pierwsze miejsce, dwa razy drugie i raz stanął na najniższym stopniu podium. Te fenomenalne wyniki pozwoliły Traczowi uplasować się na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej cyklu. Wyprzedził go tylko Tomasz Przybylak reprezentujący AZS Poznań.

Nieobecność Unity w sobotnim wydarzeniu wynika z jego przygotowań do przyszłotygodniowych Mistrzostw Polski.

Jakubowi gratulujemy i życzymy powodzenia na Mistrzostwach!