Przejdź do treści

Jakub Tracz drugi w CITY TRIAL Junior

Jakub Tracz, zawodnik sekcji lekkoatletycznej Unii po raz kolejny pokazał swoje umiejętności. W sobotę zajął drugie miejsce w CITY TRIAL Junior na dystansie dwóch kilometrów.

Lekkoatleta ze Swarzędza dobiegł do mety z czasem 6 minut i 29 sekund. Był to czwarty bieg Tracza w ramach cyklu CITY TRAIL. W poprzednich trzech zajął kolejno 1. miejsce z czasem 6:32, 2. miejsce z czasem 6:24 oraz 3. miejsce z czasem 6:40.

Co więcej w ostatnich dniach odniósł jeszcze jeden sukces. Zajął trzecią pozycję w II Swarzędz Bieg WOŚP na 4,5km z czasem 15:55.

Jakubowi gratulujemy i życzymy powodzenia w dwóch nadchodących biegach CITY TRAIL!