Jakub Siemiński zdobył Puchar Polski Kadetów!

Trzech swarzędzkich zapaśników wzięło udział w Pucharze Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym. Najlepiej zaprezentował się Jakub Siemiński, który wygrał swoją kategorię wagową.

Co więcej zrobił to bez straty punktu. – Najlepszy turniej “Spejsona” w dotychczasowej karierze – skomentował trener Piotr Leonarczyk, który wybrał się z trzema Unitami do Radomia.

W kategorii do 65 kilogramów wystartował Olaf Cierzniewski. Po bardzo zaciętych pojedynkach wywalczył brąz. Z zawodnikami ważącymi maksymalnie 80 kilogramów rywalizował Piotr Chełek. Zajął 8. miejsce.

Drużynowo “Duma Swarzędza” uplasowała się na 5. pozycji. Do podium zabrakło zaledwie jednego oczka.