Jakub Siemiński trzeci w Pucharze Polski Juniorów

Dwóch młodych Unitów wraz z trenerem Grzegorzem Mazurkiem pojechało do Wałbrzycha, by wziąć udział w zapaśniczym Pucharze Polski Juniorów. Jakub Siemiński zajął trzecie miejsce, a Kacper Konczalik był dziesiąty.

Pierwszy z wymienionych wystartował w kategorii do 130 kilogramów i przegrał tylko jeden pojedynek. Poniósł porażkę z Tomaszem Wawrzyńczykiem z Unii Racibórz, który uplasował się później na pierwszej pozycji. Nieco gorzej poradził sobie w kategorii do 63 kilogramów Konczalik. Swarzędzki zapaśnik zamknął pierwszą dziesiątkę.

W sumie w turnieju wystartowało ponad 140 zawodników z 38 klubów. Poza Polakami na wałbrzyskich matach walczyli także Czesi, Duńczycy oraz Niemcy.