Przejdź do treści

Jacek Anioł wyróżniony srebrną odznaką PZPN

Zasłużony zawodnik oraz działacz swarzędzkiej Unii – Jacek Anioł został doceniony przez krajowy związek piłkarski. W piątek w swarzędzkim ratuszu otrzymał honorową, srebrną odznakę.

W uroczystości udział wzięli: Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz – Marian Szkudlarek, Prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej – Paweł Wojtala oraz zarząd Unii na czele z prezesem – Remigiuszem Steinem.

– Ogromna niespodzianka dla mnie, wszystko było utrzymane w wielkiej tajemnicy – mówił pan Jacek. – Podziękowania dla mojej żony, która musiała „znosić” moje sportowe pasje przez te wszystkie lata – dodał z uśmiechem bohater piątkowego wydarzenia.

Jacek Anioł jako rodowity swarzędzanin związany jest z jej z dumą od 60 lat. Miłość do najstarszego klubu sportowego w mieście przekazał mu ojciec – piłkarz Unii. Sam poszedł w jego ślady grając jako bramkarz nie tylko w grupach młodzieżowych SKS oraz zespole seniorów, ale współtworząc również przez lata drużynę oldbojów. Był członkiem zarządu klubu i współorganizatorem wielu sportowych wydarzeń. Jego syn również był piłkarzem Unii.

fot. Maciej Woliński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.