Przejdź do treści

Hubert Kisiel zostaje w „Dumie Swarzędza”

Choć 30 czerwca br. zakończył się okres rocznego wypożyczenia Huberta Kisiela z Miedzi Legnica, to pozostanie on zawodnikiem Unii. 20-latek na zasadzie transferu definitywego przeszedł z dolnośląskiego klubu do SKS.

Nowy-stary Unita jest wychowankiem Promienia Opalenica. Jeszcze jako junior grał w Lechu Poznań, z którego trafił do legnickiej Miedzi. To właśnie tam zainagurował swoją seniorską karierę.

W latach 2017-19 Kisiel wystąpił w 31 spotkaniach III-ligowej drużyny rezerw „Miedzianki”, a także w jednym meczu pierwszego zespołu w rozgrywkach Pucharu Polski. Natomiast sezon 2019/20 spędził na wypożyczeniu w Elanie Toruń, w której zaliczył 15 występów w II lidze oraz jeden w Pucharze Polski.

Młody środkowy pomocnik w minionych rozgrywkach reprezentował już barwy swojego obecnego klubu. Póki co jako Unita ma na koncie 19 spotkań w III lidze oraz dwie bramki na tym szczeblu rozgrywkowym.

Oprócz piłki klubowej Hubert Kisiel ma za sobą reprezentacyjną przeszłość. W 2018 roku zaliczył trzy występy w kadrze do lat 19.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.