Przejdź do treści

Hubert Kisiel rozstał się z Unią

Kolejny zawodnik, który w minionym sezonie przywdziewał niebiesko-biały trykot odszedł z klubu. Mowa o 21-letnim pomocniku – Hubercie Kisielu.

„Kisielek” został wypożyczony z Miedzi Legnica do Unii przed rozpoczęciem sezonu 2020/21. Zgodnie z zapisami tego transferu czasowego spędził w Swarzędzu cały rok. W tym czasie zanotował 19 występów na szczeblu III ligi, w których zdobył dwie bramki.

Po zakończeniu okresu wypożyczenia Kisiel nie wrócił do Legnicy. Przeszedł bowiem na stałe do „Dumy Swarzędza” na zasadzie transferu definitywnego. Niestety w minionym sezonie borykał się z urazami i nie mógł w pełni pomóc drużynie w walce o awans do III ligi. Choć oczywiście też dołożył swoją cegiełkę, rządząc środkiem pola w niejednym spotkaniu.

Hubert Kisiel jest wychowankiem Promienia Opalenica. Jeszcze jako junior grał w Lechu Poznań, z którego trafił do legnickiej Miedzi. Był też zawodnikiem Elany Toruń. Oprócz piłki klubowej młody pomocnik ma za sobą reprezentacyjną przeszłość. W 2018 roku zaliczył trzy występy w kadrze do lat 19.

Hubercie, dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.