Przejdź do treści

Filip Soboń: Cieszy trzecie zwycięstwo z rzędu

Unici w 6. kolejce IV-ligowych rozgrywek wygrali ze Spartą Oborniki 2:0. Komentarza po tym meczu udzielił zdobywca jednej z bramek – Filip Soboń.

– Myślę, że nasza gra wyglądała stabilnie. Cieszy przede wszystkim trzecie zwycięstwo z rzędu i będziemy dążyć do tego, żeby podtrzymać tę passę – komentował boiskowe wydarzenia pomocnik SKS-u.

„Duma Swarzędza” objęła prowadzenie w 32. minucie spotkania, kiedy to właśnie 22-latek popisał się fenomenalnym strzałem sprzed pola karnego w okienko bramki gości. – Nie będę oceniał swojego występu, od tego jest trener – skromnie mówił o sobie Soboń.

– Zaczęliśmy od lekkiego falstartu w Pniewach. Potem nasza forma rosła w górę – podsumowywał dotychczasowe sześć kolejek w wykonaniu swojej drużyny. – Mecze zwycięskie, były przeplatane porażkami, aczkolwiek już od trzech kolejek odnosimy zwycięstwa i uważam, że idzie to ku dobremu – kontynuował zdobywca pierwszej bramki

Na końcu zapytany o najbliższego rywala, Lubuszanin Trzcianka mówił: – Lubuszanin jest zwycięzcą naszej ligi w ubiegłym sezonie. Bardzo trudny przeciwnik, ciężko się u niego gra. Jednak według mnie jeśli zagramy dobre spotkanie, to jesteśmy w stanie wywieźć stamtąd trzy punkty – zakończył z optymizmem Soboń.

notował Jan Piechota

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.