Przejdź do treści

Dzień Sportu zakończony dużym sukcesem!

Kilkaset osób spędziło wczorajszą sobotę na Dniu Sportu Unii Swarzędz. Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla ludzi w każdym wieku.

Sportowa rywalizacja rozpoczęła się od piłkarskiego mini-turnieju przedszkolaków. Później wszyscy obecni mogli wziąć udział w rozstawionych po całym boisku konkurencjach.

Około godz. 12:00 zapaśnicy zaprezentowali zgromadzonym pokazowy trening. W międzyczasie można było kupić losy w loterii z atrakcyjnymi nagrodami, umalować sobie twarz przy specjalnym stoisku czy zaspokoić głód w strefie gastronomicznej.

Kiedy sekcja zapaśnicza zakończyła swoje popisy na specjalnie ułożonych matach, na boisko wrócili piłkarze. Odbył się mecz Unii Swarzędz rocznik 2004 z drużyną VIP-ów.

Niemal równolegle rozpoczęło się spotkanie IV ligi, w której „Duma Swarzędza” podjęła lidera rozgrywek – LKS Gołuchów. W przerwie tej batalii młodzi Unici z sekcji piłkarskiej zaprezentowali się zgromadzonym kibicom. Podopieczni Patryka Kniata nie mogli zepsuć Dnia Sportu i wygrali 2:0.

Organizatorem wydarzenia była Unia Swarzędz. Jednak pomoc Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji, Urzędu Miasta i Gminy Swarzędz, Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, portalu SwarzędzNews.pl oraz Tygodnika Swarzędzkiego okazała się nieoceniona.

 

https://www.facebook.com/sksunia/videos/409126093124191/?__xts__[0]=68.ARBb0OR7x049SJeFH5IpbTP4RwIIrv7pNq1ANfPNsDKR3qnw8wyowGRYPebzGkqKLntQDFCy5LQSp3-8Zd7-5jm_ERjZCYih2oyvWCmc9XJD7Lpk-wuvkeHKRZy1q4tcu0FTxIiMVn2dGh47PAqt-WmUCsLKMqEEQBWBBtv_13JYpKuZrwOXnAHMFPtghjretrF5jKRJBGJdJ9s1rMzCPezi87MYUUcXIZwLCZ8gyVIuVLbqRPQb7WcoJiLrveFAXqogv7aTf3e6xu0BSbstkQUM5bTjEJELQYQCyF49vwGUbuR8adBzr0P27eAbv0_PtY_regbgs2slZxV-TGPFuxsdZKnDrGJNzwhVGA&__tn__=-R

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.