Przejdź do treści

Do 26 kwietnia bez rozgrywek ligowych

Przerwa w rozgrywaniu meczów o stawkę potrwa dłużej niż pierwotnie planowano. Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o przedłużeniu trwającego zawieszenia do 26 kwietnia.

„Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.” – tak brzmi treść komunikatu krajowego związku piłkarskiego.

„O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu” – czytamy dalej.

Oznacza to, że spotkania ligowe Unitów zarówno w wykonaniu drużyny seniorskiej, jak i zespołów juniorskich będziemy mogli zobaczyć najwcześniej w ostatnich dniach kwietnia.

fot. pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.