Przejdź do treści

Dariusz Nowak: Możemy jeszcze namieszać

Po wygranym meczu 1:0 z Tarnovią Tarnowo Podgórne komentarza udzielił Dariusz Nowak. Był to jego trzeci występ z rzędu w bramce Unii.

– Na szczęście udało się zdobyć trzy punkty, wygrać kolejny mecz – mówił po spotkaniu golkiper „Dumy Swarzędza”. – Było ciężko po 75. minucie przez czerwoną kartkę Kuby, ale my też mieliśmy swoje sytuacje w końcówce i szkoda, że wcześniej nie skończyliśmy tego meczu wykorzystując jedną z nich – kontynuował.

Nowak w trzech ostatnich spotkaniach w jakich zagrał, zachował czyste konto. – Chciałbym, żeby było tak do końca. Trener dał mi szansę, z czego bardzo się cieszę i chcemy w każdym następnym spotkaniu zagrać na zero z tyłu – powiedział o swoim własnym sukcesie.

Pytany o kolejną ligową batalię z Kotwicą Kórnik pokreślał: – Musimy grać swoje. Nie obchodzi nas, z kim gramy kolejny mecz – zapewniał Nowak. – Kotwica jest co prawda trudnym przeciwnikiem, ale jesteśmy w świetnej formie i musimy być dobrej myśli. Bardzo dobrze nam teraz idzie, więc z Kotwicą też powalczymy o trzy punkty – zapowiedział.

Na koniec poruszył także kwestie walki o awans. – To zależy nie tylko od nas. Myślę jednak, że możemy jeszcze namieszać. Zobaczymy, jak się ułożą wyniki – zakończył 21-letni zawodnik.

notował Jan Piechota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.