Czterech Unitów zadebiutowało w III lidze

Choć piłkarze „Dumy Swarzędza” przegrali z Jarotą Jarocin 0:3, to mecz ten na pewno zapamiętają czterej podopieczni trenera Bekasa. Mowa o Adrianie Chudzickim, Maksymilianie Czerwińskim, Jakubie Łukaszewskim oraz Norbercie Ratajczyku, którzy zadebiutowali w sobotę na III-ligowych boiskach.

Najwięcej czasu na murawie spośród wymienionych spędził Chudzicki, który znalazł się w wyjściowym składzie i grał aż do ostatniego gwizdka. Pozostali wkraczali na boisko w trakcie spotkania.

W 60. minucie w miejsce Kacpra Szymankiewicza wszedł Czerwiński. Pięć minut później szansę pokazania swoich umiejętności dostali Łukaszewski i Ratajczyk, którzy zmienili kolejno Kamila Kaniora oraz Ernesta Korek.

Gratulujemy debiutów i życzymy kolejnych występów w przyszłości!