Czterech Unitów w reprezentacji Polski!

Doskonałe wieści z sekcji zapaśniczej. Trener Piotr Leonarczyk oraz trzech zawodników – Olaf Cierzniewski, Piotr Chełek i Jakub Siemiński zostali powołani na zgrupowanie szkoleniowe polskiej kadry! 

Dziewięciodniowy obóz treningowy odbędzie się w Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle. Poza czterema reprezentantami “Dumy Swarzędza” powołanie otrzymało jeszcze dwóch trenerów i 21 zawodników.

Warto zaznaczyć, że wciąż nie ma decyzji co do Mistrzostw Polski Kadetów, w których mieli wziąć udział zaproszeni na to zgrupowanie Unici. – Mamy nadzieję, że się odbędą, bo wszyscy z powołanych mają szansę na medal – zapewnia wiceprezes klubu i jeden z trenerów sekcji zapaśniczej, Grzegorz Mazurek.

Nie wiadomo również czy odbędą się Mistrzostwa Europy Kadetów i Mistrzostwami Świata Kadetów, na których miałby wystąpić Jakub Siemiński.

Gdyby jednak wszystkie wymienione wyżej wydarzenia doszły do skutku, to swarzędzcy zapaśnicy na pewno będą na nie gotowi. Niedawno cała sekcja wróciła do treningów w pełnym wymiarze i będzie tak pracować także podczas wakacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.