Przejdź do treści

Czaplicki i Koralewski powrócili

Sobotni sparing z Liderem Swarzędz był meczem powrotów. Poza zawodnikami, którzy wrócili z wypożyczeń na boisku pojawili się także kontuzjowani ostatnio Kamil Czaplicki i Paweł Koralewski.

– Wiadomo, że kondycyjnie odstaje w porównaniu do tego co było wcześniej, ale będę ciężko pracował i szybko wrócę. To nie jest dla mnie problem – mówił „Czapla” po występie w Derbach Swarzędza. Przypomnijmy, że boczny defensor Unii na początku biężącego sezonu nabawił się urazu mięśniowego, z którym borykał się aż do ostatnich kolejek rundy jesiennej. – Cały czas trenuje na siłowni. Jeśli nie mogłem piłkarsko, to pracowałem fizycznie. Myślę, że uda się wrócić do dyspozycji sprzed kilku miesiący – zakończył optymistycznie.

Paweł Koralewski także nie krył zadowolenia ze swojego powrotu na boisko. Mimo że nie grał przez całe spotkanie, było widać, iż wprowadzanie się do drużyny po kontuzji postępuje pomyślnie. „Koral” miał poważny problem z więzadłem krzyżowym, co wykluczyło  go z treningów na ponad dziewięć miesięcy.

Powrót Kamila Czaplickiego i Pawła Koralewskiego oznacza, że ekipa Jakuba Ostrowskiego będzie wiosną jeszcze mocniejsza niż teraz.

Jan Piechota

fot. Remik Błachnio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.