Przejdź do treści

Absolutna dominacja! Pokonujemy Vinete Wolin 4:0

W tym meczu wszystko szło po myśli Unitów, a gra układała się koncertowo. Mieliśmy wyjątkowej urody bramki, doskonałe porozumienie między piłkarzami na boisku oraz wspaniałą atmosferę na trybunach. W efekcie wygrywamy przekonywująco 4:0 u siebie z mocną w tym sezonie Vinetą Wolin i inkasujemy 3 niezwykle cenne punkty.

Strzelanie w czwartkowym meczu 23. kolejki III ligi rozpoczęło się bardzo szybko. Już w 12. minucie niezwykle precyzyjnym i pewnym strzałem popisał się bardzo aktywny w tym meczu Dominik Chromiński. Mieliśmy 1:0, ale na drugą bramkę nie musieliśmy długo czekać. Unici poszli za ciosem i w 16. minucie po podaniu przed pole karne z rzutu rożnego na 2:0, pewnie strzelił Mateusz Maluśki.

Mądra gra piłkarzy Unii sprawiła, że rywal nie miał w tym meczu nic do powiedzenia. Unici kontrolowali grę, a Vineta miała kłopoty z wyprowadzeniem jakiejkolwiek sytuacji. W 25. minucie Krzysztof Biegański otrzymał celne podanie na prawą stronę z którego z zimną krwią zrobił pożytek. Do przerwy prowadziliśmy już 3:0.

Po przerwie obraz gry nie uległ znacznej zmianie, nadal to Unia dominowała i prowadziła grę. Defensywa była niezwykle szczelna i wszelkie próby wyprowadzenia ataku przez gości z Wolina kończyły się niepowodzeniem. W efekcie w 67. minucie pewnym strzałem po dośrodkowaniu wynik na 4:0 ustalił Eryk Marcinkowski. 

Odnosimy bardzo cenne zwycięstwo nad trudnym rywalem, mamy 38 punktów i nadal plasujemy się w czołówce tabeli. 7 kwietnia, czeka nas mecz z Polonią Środa Wielkopolska. Wcześniej, 3 kwietnia rozpoczynamy zmagania w Pucharze Polski. Naszym rywalem będzie Centra Ostrów Wielkopolski. Mecz o 16:30 w Ostrowie Wielkopolskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.