Przejdź do treści

„Wszystko udało się zrealizować”. Unici wrócili z Kołobrzegu

Piłkarze Unii ostatni tydzień spędzili na obozie przygotowawczym w Kołobrzegu. Podczas wyjazdu rozegrali dwa sparingi – z Kotwicą Kołobrzeg i Gwardią Koszalin.

Swarzędzanie na Pomorzu Zachodnim przebywali od poniedziałku do piątku – Warunki były super, wszystko co potrzebowaliśmy mieliśmy na miejscu – mówił Damian Ludwiczak, II trener drużyny. Na zgrupowanie pojechało 23 zawodników, wśród których – z powodów osobistych – zabrakło Tomasza Węcławka i Kamila Borunia.

Podczas obozu „niebiesko-biali” odbyli 10 treningów i zagrali dwa mecze kontrolne. W środę przegrali z III-ligową Kotwicą Kołobrzeg 1:7, a następnego dnia ulegli II-ligowej Gwardii Koszalin 0:7.  – Oba sparingi były bardzo zbliżone do siebie. O tak wielu straconych bramkach zdecydowały błędy indywidualne chłopaków – powiedział po ich zakończeniu trener Ludwiczak.  Zaznaczył jednak od razu: – Były bardzo pożyteczne, wiele nam dały.

– Wszystko co sobie zaplanowaliśmy przed obozem udało się zrealizować – zakończył optymistycznie drugi szkoleniowiec SKS-u. Unitom pozostały jeszcze trzy tygodnie przygotowań przed pierwszą wiosenną kolejką IV ligi.

Jan Piechota

fot. Gwardia Koszalin

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.