Przejdź do treści

Premierowe bramki Pawlaka i Buczmy

Wygrana z Olimpią Koło 9:0 na długo pozostanie w pamięci dwóch piłkarzy „Dumy Swarzędza”. Aleksander Pawlak i Damian Buczma podczas niedzielnego meczu strzelili swoje debiutanckie gole w niebiesko-białych barwach.

Pierwszy z wymienionych do siatki trafił w 76. minucie spotkanie. “Olo” skorzystał wówczas z celnego dośrodkowania Patryka Pawłowskiego. Buczma wpisał się na listę strzelców trzy minuty później. Najpierw przedryblował trzech rywali, a potem wbił piłkę do bramki.

Przypomnijmy, że obaj zawodnicy dołączyli do Unii przed rozpoczęciem bieżących rozgrywek. Pawlak zagrał dotychczas w 11 meczach ligowych. Natomiast „Buczi” zaliczył dotąd 12 występów.