Młodzież

Swarzędzki Klub Sportowy “Unia” prowadzi dwanaście drużyn młodzieżowych, od 4. roku życia do juniora starszego. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje o każdej z grup.

 

Junior starszy (2000-2002)

pierwszy trener: Marek Gołembowski – UEFA A, 602 133 162, marek.golembowski@sksunia.pl

drugi trener: Rafał Budnik – UEFA A, 536 961 374, rafal.budnik@sksunia.pl

 

Junior młodszy (2003)

strona internetowa: LINK

pierwszy trener: Tomasz Sołtysiak – UEFA A, 692 968 003, tomasz.soltysiak@sksunia.pl

drugi trener: Krzysztof Stępiński – UEFA B, 661 249 356, krzysztof.stepinski@sksunia.pl

 

Trampkarz starszy (2004)

strona internetowa: LINK

pierwszy trener: Tomasz Sołtysiak – UEFA A, 692 968 003, tomasz.soltysiak@sksunia.pl

drugi trener: Mikołaj Szymczak – UEFA B, 509 360 212, mikolaj.szymczak@sksunia.pl

 

Trampkarz młodszy (2005)

strona internetowa: LINK

pierwszy trener: Mirosław Wódkowski – UEFA A (w trakcie UEFA ELITE YOUTH), 505 539 465, miroslaw.wodkowski@sksunia.pl

drugi trener: Filip Malicki – PZPN A, 502 671 226, filip.malicki@sksunia.pl

 

Młodzik starszy (2006)

strona internetowa: LINK

pierwszy trener: Przemysław Barabasz – UEFA A, 508 105 832, przemyslaw.barabasz@sksunia.pl

drugi trener: Dariusz Walasek – UEFA B, 692 697 796, dariusz.walasek@sksunia.pl

 

Młodzik młodszy (2007)

strona internetowa: LINK

pierwszy trener: Mateusz Świergiel – UEFA B, 791 909 834, mateusz.swiergiel@sksunia.pl

asystenci trenera: Artur Klemens – UEFA B, artur.klemens@sksunia.pl; Filip Soboń

 

Orlik starszy (2008)

strona internetowa: LINK

pierwszy trener: Paweł Koralewski – UEFA A, 509 613 012, pawel.koralewski@sksunia.pl

drugi trener: Dariusz Nowak – UEFA C, 605 877 508, dariusz.nowak@sksunia.pl

 

Orlik młodszy (2009)

strona internetowa: LINK

pierwszy trener: Wojciech Niklaus – PZPN A, 602 774 780, wojciech.niklaus@sksunia.pl

drugi trener: Franciszek Wajdzik – franciszek.wajdzik@sksunia.pl

 

Żak starszy (2010)

strona internetowa: LINK

pierwszy trener: Tomasz Klepacz – PZPN A, 607 304 323, tomasz.klepacz@sksunia.pl

asystenci trenera: Weronika Łabójewska – UEFA C, 697 577 845, weronika.labojewska@sksunia.pl; Mikołaj Nowak – UEFA C, 605 646 774, mikolaj.nowak@sksunia.pl

 

Żak młodszy (2011)

strona internetowa: LINK

pierwszy trener: Tomasz Klepacz – PZPN A, 607 304 323, tomasz.klepacz@sksunia.pl

drugi trener: Weronika Łabójewska – UEFA C, 697 577 845, weronika.labojewska@sksunia.pl

 

Skrzat (2012)

pierwszy trener: Weronika Łabójewska – UEFA C, 697 577 845, weronika.labojewska@sksunia.pl

asystenci trenera: Tomasz Klepacz – PZPN A, 607 304 323, tomasz.klepacz@sksunia.pl; Mikołaj Nowak – UEFA C, 605 646 774, mikolaj.nowak@sksunia.pl

 

Akademia Przedszkolaka Unii Swarzędz (2013-2014)

strona internetowa: LINK

pierwszy trener: Marek Gołembowski – UEFA A, 602 133 162, marek.golembowski@sksunia.pl

drugi trener: Dariusz Walasek – UEFA B, 692 697 796, dariusz.walasek@sksunia.pl

 

Treningi bramkarskie

Rafał Mielcarek – UEFA B

Dariusz Nowak – UEFA C, 605 877 508, dariusz.nowak@sksunia.pl