Przejdź do treści

Strona

1.Postanowienia ogólne
a) portal jest własnością klubu SKS Unia Swarzędz
b) władze portalu podejmują działania mające na celu dbanie o wysoki poziom strony, by w ten sposób promować dobry wizerunek klubu, miasta Swarzędz, jak i wszystkich kibiców klubu.
c) informacje pojawiające się na stronie są akceptowane przez zarząd klubu.

2. Operatorzy portalu
a) władze na stronie sprawują:
– właściciel
– redaktor naczelny (administrator)
– redaktorzy
b) redaktorów itp. wybiera administrator portalu, który nie bierze odpowiedzialności za treści zamieszczane na stronie przez pozostałych redaktorów.

3. Publikowanie komentarzy na stronie
a) komentarze należy napisać w odpowiedniej wiadomości
b) w trosce o estetykę portalu, zabrania się używania słów niecenzuralnych
c) komentarze może dodawać każdy użytkownik facebooka
d) zabrania się:
– używania wulgaryzmów oraz słów ogólnie uważanych za obraźliwe.
– zamieszczania treści niezgodnych z polskim prawem, a w szczególności wypowiedzi o charakterze faszystowskim, nazistowskim lub głoszącym pochwałę terroryzmowi – zamieszczania linków do pirackich programów, filmów, mp3 itp.
– umieszczania treści nie stosownych dla stron o takiej tematyce.
– zamieszczania treści reklamowych oraz promocyjnych – tzw. „nabijania” komentarzy
e) jednakże portal sksunia.pl nie odpowiada w żaden sposób za treść komentarzy użytkowników. Jedynie stara się, aby któryś z powyższych punktów nie został złamany.
f) klub Unia Swarzędz w skrajnych przypadkach może zgłosić niewłaściwe treści komentarzy do odpowiednich służb

4. Polityka prywatności
a) każdy użytkownik korzystający ze strony sksunia.pl oraz serwisów z nią powiązanych, wyraża zgodę na korzystanie przez klub piłkarski SKS Unia Swarzędz z tzw. ciasteczek (ang. cookies)
b) w przypadku, gdy użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Unia Swarzędz ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni do tego sposób lub zrezygnować z używania serwisu sksunia.pl.
c) Unia Swarzędz jednocześnie informuje, że ciasteczka nie są zagrożeniem dla Państwa prywatności, bowiem używane są jedynie na potrzeby prawidłowego funkcjonowania strony internetowej sksunia.pl.

5. Wykonywanie regulaminu
a) władze portalu zastrzegają sobie prawo do edycji, przenoszenia lub kasowania wypowiedzi łamiących postanowienia niniejszego regulaminu
b) w stosunku do użytkowników nie przestrzegających tegoż regulaminu stosuję się upomnienie w postaci ostrzeżenia, w wypadku braku poprawy użytkownik zostanie zablokowany, bądź w drastycznych przypadkach klub ma możliwość przekazania sprawy do odpowiednich służb.
c) nieznajomość regulaminu nie zwalnia od jego stosowania

klub Unia Swarzędz