Media

Media zainteresowane wykorzystaniem materiałów prasowych na użytek własny mają taką możliwość po uzyskaniu zgody wydanej przez rzecznika prasowego klubu. Zgoda może dotyczyć konkretnego materiału prasowego lub wszystkich materiałów pojawiających się na stronie internetowej i będących własnością Swarzędzkiego Klubu Sportowego “Unia”.

Wpisy podpisane “Jan Piechota” albo “jp”, statystyki oraz zdjęcia podpisane “fot. SKS Unia Swarzędz” są własnością Swarzędzkiego Klubu Sportowego “Unia”. Wszystkie inne treści pojawiające się na stronie internetowej są podpisane i publikowane za zgodą ich autorów.

Uwaga! Na wykorzystanie treści pojawiających się na stronie, które nie są równocześnie własnością Swarzędzkiego Klubu Sportowego “Unia” potrzebna jest oddzielna zgoda. Tego typu zgody są jednorazowe.

Media mają prawo do skracania oraz zmieniania treści materiałów prasowych. Jeśli jednak zmiany w sposób znaczący miałyby odbiegać od pierwotnej wersji materiału, przedstawiciele mediów są proszeni o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu przed ich publikacją.

Wszystkie media zainteresowane otrzymywaniem komunikatów prasowych z najważniejszymi informacjami o Unii Swarzędz proszone są o wysłanie maila w tej sprawie na adres: jan.piechota@sksunia.pl.

Swarzędzki Klub Sportowy „Unia” zastrzega sobie prawo do wprowadzenia akredytacji prasowych na organizowane przez siebie wydarzenia.

Wszelkich informacji dotyczących działalności klubu udziela rzecznik prasowy klubu.

W razie jakichkolwiek pytań, propozycji współpracy i uwag prosimy o kontakt.

tel. 662 148 331 / e-mail: jan.piechota@sksunia.pl